ויניאסה יוגה בתל אביב
 
ויניאסה יוגה

הקו המנחה בתרגול הויניאסה על כל שלביו הוא – זרימה.

זרימה זאת קשובה למקצב הפנימי האישי של כל מתרגל ומונחת ע"י הנשימה.

התרגול מזמין אותנו להתכנס פנימה ולהרפות מההזנה שהחושים, המחשבות והרגשות מספקים לנו מהחוץ.

דרך הריכוז בנשימה ובאלמנטים הקשורים בה נפתח בפנינו השער אל מימדים עמוקים יותר בתוכנו המציעים אלטרנטיבה שקטה ומאזנת לכל המתרחש מחוץ לעצמינו.

לשיעורי הויניאסה ישנו מבנה קבוע שחוזר על עצמו כל תרגול ובתוך שלד מובנה זה שרשרת התנוחות נרקמת באופן יצירתי המשתנה משיעור לשיעור ומאפשר למתרגל להתאים את היוגה לצרכיו האישיים ולחוות קשת רחבה יותר של תנוחות.

בשיעורי אני נהנת לבנות את רצף התנוחות ככוריאוגרפיה כך שאסאנה שזורה לתוך אסאנה מתוך זרימה מובנת הנשענת על עקרונות של יציבה נכונה, עבודה עמוקה עם שרירי מרכז הגוף, איזון בריא בין מאמץ להתמסרות ודיוק בתנוחות.

עולם המחול עדיין זורם בעורקי ומקבל ביטוי דרך זרימה רציפה, תנועה מהנה ומוזיקה שמלווה ועוטפת את התרגול.

התנועתיות וההנחיה של התרגול מצטרפים אל הנשימה ומאפשרים לה להוביל את התרגול. לצד העבודה הפיזית עם האסאנות ישנה איכות רכה של קשב והתבוננות המאפשרים נוכחות תודעתית מודעת ברגע הזה, כך שנצא מהתרגול לא רק עם גב זקוף יותר, חזה פתוח יותר וגוף בריא יותר אלא גם עם תודעה שקטה יותר המוכנה להכיל את החוויות שמעבר למזרן היוגה. תרגול הויניאסה מזמין אותנו למפגש צלול וכנה עם עצמינו במרחב מקודש המתרגם את העשייה לחווית ריטואל קבוע, כתפילה.

שיעורי יוגה פרטיים ופתוחים בתל אביב
שיעורים פרטיים

בתקופות מסוימות בחיים או בתרגול עולה הצורך בהתנסות אישית ופרטנית יותר אשר מאפשרת חווית תרגול שונה ומעמיקה יותר.

השיעורים הפרטיים קשובים לצרכים האישיים של המתרגל וזורמים לפי קצבו הייחודי.

כשהצורך עולה המורה מופיע..

שיעורים פרטיים מועברים בבית הלקוח בימים ושעות הנוחות לכם ולי.

ישנה אפשרות להרכיב קבוצת תרגול קטנה עד 3 אנשים.
האפשרויות פתוחות למפגשים בודדים רק לשם חידוד התרגול הקבוע המתקיים בשיעורים הפתוחים כמקפצה בתרגול או מפגשים קבועים לאורך תקופה שמאפשרים רצף של עבודה והיכרות אישיים יותר.